Rýchla SMS pôžička

Rýchle sms pôžičky získate jednou smskouAké spôsoby požiadania o pôžičku ste už využili? Osobnú žiadosť? Telefonickú žiadosť? Alebo internetovú žiadosť? A počuli ste už o sms pôžičkách? Sms pôžičky je štvrtý, a zároveň najmladší spôsob podania žiadosti o pôžičku. Keďže je žiadosť sms pôžičky obsiahnutá v sms správe, na jej podanie budete potrebovať mobilný telefón, ktorý podporuje sms správy, ako aj minimálne niekoľkocentový kredit na vašej SIM karte na úspešné odoslanie žiadosti. Je sms pôžička ideálnou pôžičkou? Ideálne je nemať žiadnu pôžičku. Ale ak si už máte nejakú vybrať, tak našim cieľom bude vám poskytnúť také informácie, ktoré vám pomôžu vyriecť verdikt nad ideálnosťou sms pôžičky. Výhodou je, že všetky sms pôžičky sú bez dokladovania príjmu.

S kým je sms pôžička výhodná?

Pôžičky cez sms sú vám dostupné u viacerých sprostredkovateľov. Všetci sú však nebankoví. Nebankové pôžičky cez sms môžete získať aj na stránke. Okrem sms pôžičky tam nájdete aj rôzne iné typy pôžičiek. Nebankové sms pôžičky poskytujú traja hlavní sprostredkovatelia. Môžete si vybrať buď Ferratum sms pôžičky, pôžičky cez sms so spoločnosťou Trila a snáď najznámejšia a najvyužívanejšia je Smscredits pôžička. Ktorý poskytovateľ vám ponúka najvýhodnejšiu ponuku si môžete usúdiť sami z nášho nasledujúceho stručného opisu.

Ferratum sms pôžičky vám vedia ponúknuť až do 350 eur. V čom spočíva ich obmedzenie? Že nie sú poskytované nezamestnaným žiadateľom. Ferratum sms pôžičky vám umožňujú splácať vašu pôžičku od 5 do 31 dní. Ak by ste ju nevedeli do daného termínu splatiť, požiadajte Ferratum sms pôžičky o predlženie doby splatnosti ešte pred posledným dátumom splatenia. Predlžiť si ju môžete maximálne o 40 dní. Ferratum sms pôžičky poskytujú akciu tým žiadateľom, ktorí od nich žiadajú o pôžičku prvýkrát, a ktorá ak im bude schválená, tak nemusia pri splácaní platiť žiaden úrok.

Pôžičky cez sms so spoločnosťou Trila vám poskytnú vyššiu sumu, až do 500 eur. Poskytované sú aj nezamestnaným, no problémy môžu mať žiadatelia so zápisom v registri dlžníkov. Pôžičky cez sms so spoločnosťou Trila môžete splácať kratšiu dobu. Maximálne 25 dní. Ak vám však doba nevyhovie, splatnosť môžete požiadať predlžiť až 5-krát. Okrem iného majú pôžičky cez sms so spoločnosťou Trila aj nevýhodu. A to takú, že ku každej sms pôžičke cez nich, budete musieť prirátať 100 eur. To znamená, že ak si požičiate 50 eur, splatíte niečo cez 150 eur, pretože k tejto sume treba prirátať, okrem sprostredkovateľského poplatku, aj úrokovú sadzbu.

Smscredits pôžička patrí k najznámejším sms pôžičkám. Môžete si s nimi požičať až do 350. Poskytujú však nižšiu dobu splatnosti, maximálne 15 dní. Ak by ste si chceli dobu splatnosti predlžiť, môžete tak urobiť nanajvýš 2-krát. Čím sa Smscredits pôžička líši od ostatných poskytovateľov sms pôžičky? Je to tým, že Smscredits pôžička si požaduje predošlú online registráciu. To znamená, že predtým, ako požiadate o sms pôžičku priamo cez telefón, mali by ste sa najprv zaregistrovať. Tento krok by vám uľahčil nasledujúcu žiadosť o sms pôžičku, pretože by ste nemuseli vypisovať v sms správe niekoľko údajov, ktoré by boli obsiahnuté v klientskom čísle, ktoré by ste dostali po tom, ako by ste sa zaregistrovali. Smscredits pôžička je bezúročná pôžička. Poplatky môžu narásť, ak žiadate o predlženie doby splatnosti.

Ak natrafíte na iné nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú sms pôžičky a nie sú nikým overené, buďte obozretný. Stačí, ak sa pozriete na stránku Národnej banky Slovenska a nájdete si tam zoznam licencovaných spoločností. Ak sa v ňom vami vyhľadávaná nebanková spoločnosť nenachádza, radšej sa vyhnite spolupráci s ňou.

Na výber je viacero typov SMS pôžičiekTypy sms pôžičky vs rýchla sms pôžička

Pokúšate sa zistiť, o aké sms pôžičky by ste mohli požiadať? Na internete, ako aj medzi ľuďmi kolujú fámy, že sms pôžičky môžeme rozdeliť na sms pôžičky ihneď a na rýchle sms pôžičky. V skutočnosti sms pôžička ihneď je zrelativizovaná rýchla sms pôžička. Ak by sme sa bavili o pôžičkách ihneď, mali by sme doručenie peňazí zaručiť maximálne do 24 hodín od schválenia žiadosti (vrátanie podania žiadosti). Sms pôžička ihneď však toto zaručiť nevie. Každá sms pôžička má doručovací proces minimálne 4 dni. Preto sa prikláňame k tvrdeniu, že sms pôžička ihneď je vlastne rýchla sms pôžička. Najvýhodnejšia pôžička cez sms rýchle na účet je dostupná aj na webe, ku ktorému sa dostanete do po kliknutí na vyznačené spojenie. Rýchla sms pôžička vám je zabezpečiť peniaze už do štyroch dní!

Vyhľadávanou pôžičkou je aj rýchla sms pôžička bez registra. Rýchla sms pôžička bez registra však nie je dostupná u všetkých poskytovateľov sms pôžičky. Niektorí do registra nazerajú z toho dôvodu, aby mali istotu, že sa im peniaze skutočne vrátia a aj preto, aby vám v prípade nesplácania nemuseli zabaviť majetok. Zabavenie majetku je možno trošku pritiahnuté za uši, ale v prípade nesplácania je aktuálne.

Ďalšou veľmi aktuálnou pôžičkou je sms pôžička pre nezamestnaných. Sms pôžička pre nezamestnaných je veľmi žiadanou pôžičkou, pretože nie veľa sprostredkovateľov ponúka pôžičky pre nezamestnaných. Okrem toho, sms pôžička pre nezamestnaných nie je dostupná len nezamestnaným, ale aj dôchodcom, študentom či ženám na materskej.

Žiadosť je posúdená okamžiteŽiadosť o sms pôžičku

Ak vás zaujíma, čo všetko žiadosť o sms pôžičku obsahuje, tak sú to väčšinou tieto údaje: meno, priezvisko, adresa, výška sumy, doba splatnosti, číslo bankového účtu, niekde je potrebné uvádzať aj priemerný čistý mesačný príjem, ktorý však nikto nebude overovať. Jednotlivé údaje môžu byť u jednotlivých poskytovateľov v inom poradí, takže predtým ako žiadosť odošlete, si dobre prezrite, aké údaje a v akom poradí ich treba danému sprostredkovateľovi v sms správe zaslať.

Sms pôžičky sú hlbšie spracované aj v tomto článku. My sme sa vám o sms pôžičkách snažili poskytnúť základné informácie, ktoré sa však postupom času môžu zmeniť. Zmena môže nastať vo výške poskytovanej sumy, v počte poskytovateľov, ako aj celkovo v spoločnostiach, ktoré ich poskytujú. Preto si aktuálne informácie overujte na stránke online.

This entry was posted in $1$s. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *