Krátkodobé pôžičky na dlhšiu dobu

Krátkodobé pôžičky získate ihneď onlineZaujímajú vás krátkodobé pôžičky? V tomto príspevku by sme vám chceli priblížiť základné typy tohto typu pôžičiek. Začnime všeobecnou charakteristikou. Krátkodobé pôžičky sú pôžičky poskytované bankovými aj nebankovými spoločnosťami. Ich základným znakom je, že ich doba splatnosti je v porovnaní s dlhodobými pôžičkami kratšia, nepresahuje niekoľko rokov. Krátkodobá pôžička je splatná niekoľko dní, týždňov maximálne mesiacov. Doba splatnosti súvisí aj s výškou sumy, ktorú vám dokážu krátkodobé pôžičky sprostredkovať. Väčšinou ide o niekoľko desiatok eur, no môže sa to vyšplhať aj do niekoľkých tisícoch eur. Kto všetko môže o krátkodobé pôžičky požiadať a aj to, akým spôsobom sa tak dá urobiť, si povieme nižšie.

Krátkodobé pôžičky ihneď

Krátkodobé pôžičky ihneď sú pôžičky dostupné pre všetkých žiadateľov bez ohľadu na ich sociálnu či finančnú situáciu. Krátkodobé pôžičky ihneď sú poskytované jedine nebankovými spoločnosťami, čo vôbec nemusí byť nevýhoda, ako sa niektorým môže z počiatku javiť, pretože práve tento fakt sprístupňuje krátkodobé pôžičky širšej kategórií žiadateľov. Tak napríklad, ak hľadáte krátkodobé pôžičky pre nezamestnaných alebo krátkodobé pôžičky bez registra, jedine nebankové krátkodobé pôžičky ihneď vám ich umožnia, pretože pri bankových pôžičkách potrebujete aj zamestnanie, aj čistý register. Okrem iného, krátkodobé pôžičky ihneď nepožadujú dokladovania príjmu. Stretli sa s touto možnosťou v nejakej bankovej spoločnosti? Možno áno, ale museli ste spĺňať iné požiadavky.

Pristúpme k číslam. Krátkodobé pôžičky ihneď vám poskytnú už od najnižších súm, to znamená od 20 eur až po vyššie sumy, do približne 500 eur. Spoločnosti, ktoré poskytujú krátkodobé pôžičky ihneď sú Ferratum, Pôžičkomat a XS pôžička. S XS pôžičkou môžete mať sumu 500 eur so splatnosťou 3 mesiacov, pričom toto splatné obdobie nie je možné obmeniť. Ferratum a Pôžičkomat vám ponúkajú sumu do 350 eur, ale s nižšou dobou splatnosti. Ferratum vám poskytne max 31 dní a Pôžičkomat 15 dní. Okrem toho vám tieto posledné dve nebankové spoločnosti ponúkajú možnosť bezúročnej pôžičky. To znamená, že pred koncom termínu splatnosti splatíte presne takú sumu, akú ste si požičali a ani o cent navyše. Bezúročná krátkodobá pôžička je aktuálna len pre tých žiadateľov, ktorí by chceli od daných spoločností krátkodobá pôžičku po prvýkrát a ktorá by im bola schválená. Obmedzenie tejto ponuky spočíva v tom, že po prvýkrát si od Ferratum môžete požičať nanajvýš 150 eur a s Pôžičkomatom do 80 eur.

Prečo krátkodobé pôžičky ihneď? Možno sme si to mali vysvetliť už na začiatku. Ale ako sa hovorí, ten najlepší argument na koniec. Krátkodobé pôžičky ihneď dostali svoj názov podľa toho, ako rýchlo vám dokážu byť po schválení doručené, prípadne ako rýchlo sú posúdené. Hlavnou výhodou tohto typu pôžičiek je, že ich vybavovanie, posúdenie a doručenie peňazí trvá málokedy viac ako 24 hodín. Väčšinou sa všetko odohráva do tohto termínu, za predpokladu, že si zvolíte, v prípade schválenia, odoslanie peňazí na účet. Niektorí poskytovatelia vám dokonca doručia vaše peniaze už do 10 minút od schválenia pôžičky! Poznáte rýchlejšiu krátkodobú pôžičku? Pokiaľ sa bavíme v rámci legálnych aktivít, tak my nie.

Okrem toho, ako sme sa už zmienili, krátkodobé pôžičky ihneď sú dostupné vo variantoch krátkodobé pôžičky pre nezamestnaných a krátkodobé pôžičky bez registra.

Krátkodobé pôžičky pre nezamestnaných sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí sa z ostýchavosti boja požiadať pomoc od rodiny alebo príbuzných. O krátkodobé pôžičky pre nezamestnaných môžete požiadať jedine nebankové spoločnosti. Okrem toho nie sú adresované len nezamestnaným, ako takým, ale aj dôchodcom, ženám na materskej, študentom, živnostníkom a mnohým ďalším resp. všetkým.

Krátkodobé pôžičky bez registra sú opäť jedine nebankovým produktom. Adresované sú tým, ktorí majú zápis v registri dlžníkov, do ktorého sa dostali tak, že nesplácali ich predchádzajúce dlhy.

Rýchlosť je rozhodujúcaRýchle krátkodobé pôžičky

Rýchle krátkodobé pôžičky sú obšírnejším variantom krátkodobých pôžičiek ihneď. Rýchle krátkodobé pôžičky poskytujú vyššie sumy, s dlhšími dobami splatnosti, ale môžete očakávať aj náročnejšie podmienky na získanie, ako napríklad nemožnosť získať pôžičku, ak ste nezamestnaný, alebo ak máte zápis v registri dlžníkov. Rýchle krátkodobé pôžičky však nie sú poskytované len nebankovými spoločnosťami, ale aj tými bankovými.

Jednotliví poskytovatelia vám vedia poskytnúť až do 6 000 eur. Zaujímavým je, že bankoví sprostredkovatelia vám v rámci rýchlych krátkodobých pôžičiek poskytnú nižšie sumy, než nebankoví poskytovatelia. No aj nebankoví vám dokážu ponúknuť zaujímavú dobu splatnosti, ktorá môže siahať až do 84 mesiacov, čo by sa už dalo považovať aj za dlhodobú pôžičku. Čo je však lákavým je to, že ak vaša doba splatnosti presahuje 1 kalendárny rok, sprostredkovatelia vám väčšinou dajú možnosť bezplatného odkladu jednej splátky, čo by mohlo byť vhodné, ak by ste sa neočakávane ocitli v náročnejšej finančnej situácii.

Rýchle krátkodobé pôžičky nesú svoj názov podľa toho, že vám môžu danú sumu sprostredkovať do približne jedného týždňa. Môže to trvať kratšie, niekedy dlhšie, ale sprostredkovatelia sa snažia rešpektovať prístup rýchlych krátkodobých pôžičiek a peniaze, prípadne ich odpoveď na vašu žiadosť vám odoslať čo najrýchlejšie.

Vyberte si vhodný spôsobAko získať krátkodobú pôžičku?

Na získanie krátkodobej pôžičky musíte spĺňať podmienky, ktoré si určujú jednotlivé spoločnosti. Niektoré ich majú náročnejšie, iné jednoduchšie. Jedna podmienka je však pre všetkých poskytovateľov spoločná, a tou je mať aspoň 18 rokov. Potom vám už zostáva len podať žiadosť. O krátkodobé pôžičky môžete požiadať štyrmi základnými spôsobmi.

Prvým spôsobom je osobná žiadosť v pobočke banky. Zámerne sme použili „pobočka banky“, pretože nebankové spoločnosti pobočky majú len veľmi zriedkavo. Druhým využitým spôsobom môže byť telefonická žiadať o krátkodobú pôžičku, ktorá prebieha rovnako efektívne, ako osobná žiadosť. Ste v priamom spojení s pracovníkom danej spoločnosti a môžete sa ho opýtať na všetko, čo vám nie je jasné. Samozrejme v rámci danej tematiky.

Tretím spôsobom na vzostupe je online žiadosť. Poskytuje krátkodobé pôžičky prakticky ihneď aj bez dokladovania príjmu a tým môžete získať financie prakticky okamžite. Okrem toho zachovávajú vaše súkromie, pretože nemusíte nikam chodiť, nikam telefonovať, podľa výšky žiadanej pôžičky ani dokladovať. Po kliknutí na vyznačené spojenie budete presmerovaní na stránku, ktorá spolupracuje jedine so serióznymi bankovými aj nebankovými spoločnosťami (ich dôveryhodnosť si môžete overiť v zozname licencovaných spoločností na internetovej stránke Národnej banky Slovenska). Krátkodobé pôžičky online vám skoro okamžite dajú odpoveď na vašu žiadosť.

Poslednou možnosťou požiadania sú krátkodobé pôžičky cez sms. Krátkodobé pôžičky cez sms sú zaujímavým spôsobom požiadania o pôžičku, na ktorý potrebujete len váš mobilný telefón, zručnosť písania sms a niekoľko centov na poplatok na sms správu. Krátkodobé pôžičky cez sms sa však vybavujú dlhšie ako krátkodobé pôžičky ihneď. Je potrebné počítať s niekoľkými dňami vybavovanie. Okrem toho si niektorí sprostredkovatelia sms pôžičiek účtujú vysoké poplatky za poskytnutie pôžičky. Preto si vždy dobre naštudujte pravidlá jednotlivých poskytovateľov.

Krátkodobé pôžičky sú veľmi často využívaným produktom, a ak budete mať väčší záujem o vnorenie sa do tematiky, odporúčame vám viacej googlovať.

This entry was posted in $1$s. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *